Welcome

Jak odczuwamy uprawianie seksu

Seks to wielka przyjemność, na którą warto sobie pozwolić. Jednak nie wszyscy cieszą się jednakowo z przeżywanych rozkoszy. Szczególnie mężczyźni borykają się z problemami związanymi z kompleksami dotyczącymi wielkości członka. Dla wielu jest powód do wyjątkowych problemów, a co za tym idzie niewydolności seksualnej. Zdania są podzielone, większość uważa, że oczywiście wielkość penisa ma znaczenie, dla drugiej grupy dużo istotniejsza jest technika współżycia. Mężczyźni dużo lepiej się czują posiadając członka większych rozmiarów, natomiast w przypadku kobiet większą rolę odgrywa zaangażowanie i sposoby w jakie zadowalają partnerki. Większy penis trochę zwalnia mężczyznę z popracowania nad pieszczotami i pozycjami, które będą sprawiały najwięcej przyjemności. Jednak nie zaczyna się zazwyczaj znajomości od sprawdzenia co pan ma w spodniach. Wpływ na zaangażowanie mają inne czynniki i dopiero w sypialni okazuje się jak wygląda męskie przyrodzenie. Kobiety, które nie mają zbyt wielu parterów, nie mają okazji porównać jaki to ma wpływ na jakość aktu seksualnego. Dopiero sprawdzając i porównując można stwierdzić jakie wrażenia zapewnia różna wielkość członka.

Niektórzy mężczyźni wspomagają się, spożywając tabletki na erekcję lub korzystając pompek do powiększania penisa. Jednak takie propozycje są najlepsze dal posiadaczy małych członków. Poza tym można w różny sposób ocenić wielkość, niektóre mają mały obwód, a są długie inne duży obwód i krótkie a szerokie.

Czy pompka do penisa sprawia, że wygląda bardziej okazale? Oczywiście jest to jeden ze sposobów na zwiększenie atrybutu męskości. Warto zacząć od urządzenia ręcznego, do którego wkładany jest członek i odsysane powietrze. Zmiana grubości i wielkości jest od razu zauważalna. Dla odważniejszych panów proponowane jest urządzenie automatyczne, przy pomocy którego można obserwować wzrost członka do określonej, zamierzonej wielkości. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala regulować wzrost masy penisa.

Alternatywą dla pompek są expandery, urządzenie w naturalny sposób wspomagające wzrost penisa. Wyposażone jest w mechanizm sprężynujący, przy pomocy którego rozciągane są ciała jamiste. Jest o bardzo wygodny sprzęt, który można nosić w ciągu dnia nie narażając się na niedyskrecję. Na postawie badań laboratoryjnych i analizy medycznej najszybszy wzrost występuje u mężczyzn o rozmiarze prącia 9 cm. Jest to bardzo dobra wiadomość dla panów z kompleksami małego członka. Medycyna cały czas szuka rozwiązania, jak wspomóc mężczyzn w walce z niekomfortowym realizowaniem potrzeb seksualnych.

Nie wszyscy jednak szukają radykalnych rozwiązań, czasami bliskość i inne techniki seksualne rozwiązują problemy i sprawiają przyjemność obydwojgu partnerom. Dawanie sobie nawzajem radości i spełnienia jest często dużo bardziej podniecające i relaksujące niż zwykły akt płciowy. Jednak do takich wniosków dochodzi się najczęściej po dłuższym okresie pozycja, kiedy w grę wchodzi nie tylko satysfakcja seksualna ale również bezpieczeństwo i emocje.