Welcome

Zainteresowanie BDSM

BDSM zyskuje coraz większe grono zwolenników. Być może nie wszyscy są radykalnymi wyznawcami tych praktyk, ale wielu czerpie najkorzystniejsze dla siebie inspiracje. Ostrzejszy seks stał się przyczynkiem do eksperymentowania z nowymi gadżetami i zachowaniami erotycznymi. W przypadku kiedy między partnerami jest pełne zaufanie przyjemność z korzystania z ciekawych rozwiązań seksualnych. W sex shopach dostępne są interesujące akcesoria, które znakomicie urozmaicą rutynę codziennego seksu. Można nabyć:

  • kajdanki do do rąk i nóg,
  • sznury do krępowania,
  • różnego rodzaju kneble,
  • maski na oczy,
  • smycze, obroże,
  • pejcze, klepki,
  • klamry na sutki i wargi sromowe,
  • kulki gejszy,
  • korki analne,
  • huśtawki i krzyże do wiązania.

Wybór akcesoriów jest ogromy i bardzo urozmaicony. Każdy produkt występuje w wielu wersjach, aby każdy mógł znaleźć dla siebie najlepiej pasującą jakościowo i cenowo. Początkujący adepci BDSM powinni zacząć od bardziej niewinnych zabaw, aby powoli zgłębiać tajniki uległości i dominacji.

Dla bardziej zaawansowanych jest sztuka prowadzenia uległej i wspólne poznawanie przyjemności z wykonywania rozkazów. Doświadczeni partnerzy potrafią doskonale wczuć się w role jakie daje BDSM. Jednak trzeba zwracać baczną uwagę na potrzeby i możliwości każdej ze stron, aby nie przekroczyć granicy. W takiej grze bardzo ważną rolę odgrywają zabawki, które świadczą o prowadzeniu uległej i przedmiotowym jej traktowaniu tak, by w odpowiedni sposób budować napięcie seksualne. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są huśtawki oferowane przez sex shopy. Pozwalają urzeczywistnić pozycje, które są nieosiągalne w normalnych warunkach. Możliwe jest spełnienie fantazji seksualnych bez umiejętności wykonywania skomplikowanych pozycji, wymagających wysiłku fizycznego i odpowiedniego wygimnastykowania oraz rozciągnięcia. Huśtawka erotyczna pozwala poczuć się wyjątkowo i zapewnić sobie maksimum rozkoszy. Partnerka może być ułożona zarówno na plecach, jak i na brzuchu oraz głową w dół, co znacznie poszerza zakres możliwości. Jest to doskonała zabawka dla obydwojga partnerów. W ten sposób można dokonać penetracji pod dowolnym kątem, co znacznie poprawia czerpanie przyjemności z samego akty seksualnego. Huśtawka może być początkiem do tworzenia skomplikowanych wiązań bondage, tak bardzo popularnych w BDSM.

Do tego wszystkiego znakomitym uzupełnieniem będzie bielizna erotyczna, tak mocno działająca na wyobraźnię. Uwodzicielskie gorsety, pończochy na nogach na pewno wprowadzą w seksualny nastrój nawet najbardziej opornych. Zabawy przy użyciu gadżetów uatrakcyjniają seks oraz wprowadzają do sypialni dodatkowy wątek, który pozwala zrealizować nawet najśmielsze fantazje.  Wszystko leży w głowach partnerów, jak będą potrafili wykorzystać dodatkowe akcesoria oraz wzbudzić szalone podniecenie. Pamiętajmy tylko, że obydwie strony powinny czerpać przyjemność i spełniać się w zabawie. BDSM to praktyki dla dojrzałych emocjonalnie partnerów, darzących się nawzajem pełnym zaufaniem. Jeżeli obydwie strony mają z tego radość to jest to najważniejsze.