Welcome

O seksie

Seks to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Nie należy jej mylić z rozmnażaniem, chociaż bardzo często występują razem. Coraz chętniej i bardziej otwarcie rozmawiamy o swoich potrzebach i możliwościach, Nie poprzestajemy na podstawowych zachowaniach seksualnych, ale ciągle to nie są jeszcze pozycje z Kamasutry. Może to i lepiej, ponieważ nasze ciała w większości nie są ani tak gibkie ani tak przygotowane do stymulacji stref erogennych.

Po siermiężnych latach obecności ustroju socjalistycznego w Polsce, Polacy rzucili się na poznawanie zakazanych filmów, gazet czy gadżetów, często skupiając się na najbardziej dyskusyjnej stronie rynku erotycznego. Z czasem ciekawość okrzepła, pojawiła się era internetu i dostęp zarówno do informacji, jak i do ciekawych atrybutów użytkowych. Okazało się, że seks to nie tylko zwykły akt kopulacyjny, ale również wiele innych form, które mogą sprawiać obopólną przyjemność.

Szerszy dostęp do akcesoriów erotycznych pojawił się wraz z sex shopami internetowymi. Każdy zainteresowany może spokojnie w domowym zaciszu obejrzeć dostępny asortyment i nie spiesząc się dokonać zakupów. Internet pozwala na skorzystanie z zasobów sklepu w każdej dowolnej chwili i zapewnia tak często pożądaną prywatność. Wchodząc na strony sex shopów można oniemieć od ilości dostępnych produktów, w różnej wielkości kolorystyce i przedziale cenowym. Niestety trzeba się nastawić, że jakość produktów może pozostawiać wiele do życzenie ponieważ najczęściej sprowadzane są z Chin.

Nie należy się bać nadmiaru wrażeń na stronach internetowych. Najlepiej zacząć od najpopularniejszych gadżetów, które nie przestraszą i nie zniechęcą partnera. Bielizna erotyczna w różnych kolorach na pewno wprowadzi odpowiedni nastrój, a wraz z rosnącym apetytem można dowolnie wybierać. W ofercie dostępne są wibratory, jajeczka wibrujące, korki analne, stymulatory,  kulki gejszy oraz wiele innych. Są produkty dla par, singli , pikantne gry erotyczne oraz filmy. Znajdą dla siebie coś ciekawego osoby początkujące oraz bardziej zaawansowani użytkownicy.

Dla wielu ludzi eksperymenty w łóżku są bardzo poważnym przeżyciem, dlatego najlepiej skupić się na bardziej romantycznych gadżetach niż na produktach dla bardziej rozbudzonych i zaangażowanych seksualnie.

Ważne jest bliskość między partnerami, a dodatkowe, ciekawe zabawki pobudzające są często bardzo istotnymi elementami gry wstępnej. Dwoje ludzi, których przytłacza codzienna rutyna, może coraz bardziej oddalać się od siebie, a to bywa zarzewiem zdrady w związku. Dlatego nie należy się bać urozmaicenia wszak jeżeli wszyscy będą odczuwać przyjemność to jest to dodatkowym argumentem, aby urozmaicać sobie seks. Nie należy się wstydzić swoich potrzeb i odpowiednio je artykułować, aby zaangażować drugą stronę. Rozmawianie o swoich fetyszach, często dodaje pikanterii i jest dodatkowym afrodyzjakiem. Zmiany należy wprowadzać delikatnie, aby nie zrazić drugiej strony, ale zachęcić ją do eksperymentów i poszukiwania niebanalnych rozwiązań.