PolskiAngielski
Strona główna » Polityka prywatności
Kategorie
Szukaj

Polityka prywatności

Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

Wywiązując się zadań informacyjnych spoczywających na administratorze danych osobowych w stosunku do konsumenta uprzejmie informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych w sklepie internetowym www.erostor.com jest firma SONORUS Włodzimierz Krukowski, ul. Broniewskiego 20/24, 01-771 Warszawa

2. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zamówienia internetowego oraz kontakt w ramach opieki posprzedażowej dotyczący: reklamacji, obsługi zwrotów, przyjęcia odstąpienia od umowy oraz korzystania z rabatów przypisanych do konta klienta i promocji.

3. Warunkiem realizacji zamówienia złożonego przez stronę www.erostor.com jest akceptacja warunków Regulaminu i świadome udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. Konsument w celu realizacji zamówienia przekazuje następujące dane:

a. imię i nazwisko,

b. adres dostawy,

c. numer telefonu kontaktowego,

d. adres e-mail.

5. W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi, dostarczenia informacji o promocjach i rabatach dane osobowe będą za zgoda konsumenta profilowane, to znaczy są opracowywane przez zautomatyzowane systemy sprzedażowe i marketingowe.

6 . Dane osobowe są przechowywane przez platformę e-handlu – RedCart. Dostęp do nich mają wyłącznie osoby posiadające stosowne upoważnienie do przetwarzania.

7. Administrator danych dla zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych wykorzystywać może technikę pseudonimizacji i szyfrowania danych a także stosuje minimum dwustopniowe logowanie się do wewnętrznych systemów zawierających dane osobowe.

8. Dane powyższe nie są przekazywane innym osobom trzecim, jednak mogą zostać ujawnione na wniosek i żądanie uprawnionych organów, np. policji, prokuratury, sądu.

9. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

10. W celu wykonania czynności opisanych w pkt. 9 skorzystaj z właściwych zakładek serwisu internetowego lub prześlij e-mail pod adres contact@pwbiz.net, korzystając z adresu poczty elektronicznej zarejestrowanego w naszym systemie.

11. Strona internetowa www.erostor.com może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Uwaga: ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

12. Biurem właściwym do składania skarg w zakresie przetwarzania danych osobowych jest:

Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
ul. Stawki 2 , 00-193 Warszawa
tel. 22 531 03 00 fax. 22 531 03 01
kancelaria@giodo.gov.pl

13. Adres Infolinii UOKiK:

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów
plac Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa
mailto:uokik@uokik.gov.pl
tel. 801 440 220 oraz 22 290 89 16
czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00

17. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości odnośnie ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z biurem właściciela pod adresem e-mail: contact@pwbiz.net


Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepuZrezygnuj